| doc70 a întrebat:

Vrea sa-mi fac un server de Minecraft cu Hamachi si vreau sa stiu cat de legal este si daca trebuie sa platesc ceva...As vrea raspunsuri de la cei care au facut servere de Minecraft. Multumesc! Funda plus vot! Apropo voi scrie si adresa de ip pentru cei interesati cand voi deschide serverul.

Răspuns Câştigător
| Christi_Jack_1976 a răspuns:

Ma frate eu sunt dispus sa te ajut cu servarul! Este legal...
NU platesti nimic, platesti doar daca vrei sa fie hostat servarul (sa tina tot timpul)!
Da-mi si mie ip-ul... chiar vreau sa intru!

Ps:Trebuie sa ai macar vreo 4 rami pe pc, altfel o sa fie lag!

1 răspuns:
| minealex224 a răspuns:

Am un server si l-am facut cu hamachi intai dar l-am dezinstalat hamachi dar important este ca e legal si nu trebuie platit