| sorin2407 a întrebat:

Mi-am instalat Euro Truck Simulator 2 si am descarcat harta romaniei.Am copiat-o in Documente-Euro Truck Simulator 2. Problema este ca imi creez un profil si se incarca pana la jumatate si ma da inapoi la profile.Cum rezolv problema?

4 răspunsuri:
| ???d?? a răspuns:

Depinde de unde ai luato..inainte sa bagi harta trebuia sa te uiti daca ai activat vreun mod

| sorin2407 explică (pentru ???d??):

Nu era activat nici un mod.Decat l-am instalat si am bagat harta si am pornit jocul.Harta este de la elyxir.

| ???d?? a răspuns (pentru sorin2407):

Pai poate harta nu e compatibila cu versiunea ta de joc.

http://jocuriarena.com/euro-truck-simulator-2/harti-euro-truck-2/

gasesti mai multe acolo

| DC_Raul_1999 a răspuns:

Ai reusit sa activezi harta?