| borutz a întrebat:

Mi-am instalat fifa 13 si as vrea sa joc online.De fiecare data cand intru in joc imi apare sa introduc cd-keyul, am cautat pe net dar toate cd-keiurile care le-am incercat sunt incorecte.
PLZ AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| ILIKEBLUE a răspuns:

Cu parere de rau nu ai cum sa joci fifa 13 online deoarece nu iti permite sa joci cracked, poti juca doar la singleplayer, daca vrei sa joci online cumpara-l frate!

1 răspuns:
| xVLDx a răspuns:

1) Instaleaza jocul cu Demon Tools.
2) Dupa ce ai instalat jocul, in folderul unde l-ai instalat, bagi crack-ul.
3) Dupa intrii in joc. Ar trebui sa mearga.