| Cataclismo96 a întrebat:

Mi-am instalat gta IV pentru a juca online cu alti prieteni.Am dat update1.0.7.0 apoi am instalat programul IVMP, dar cu toate acestea imi da eroarea aceasta :"The ordinal 5365 could not be located in the dynamic link library xlive.dll! Va rog frumos ajuta-ma.

2 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Cauta xlive.dll pe internet, descarca-l si copiaza-l in folderul cu jocul

| Cataclismo96 explică (pentru Kreefy):

Man am facut imi intra dar nu imi apare nici un server si cand intru pe unul care il adaug ma scoate! ce sa faC?