| YonyWowIceman a întrebat:

Mi-am luat Call Of Duty MW3 si cand pornesc jocu imi scris DirectX encountered an unrecoverable error. Ce sa fac? P.S. am DirectX 10 si nu gasesc 11 crying

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Incearca sa iti downloandezi un direct X mai nou deoarece si jocul e nou aparut si cere si el oleaca mai mult. Downloandeaza-ti 12 sigur o sa iti mearga si ia-ti si un crack special de la SKRIDOW pentru a nu-ti mai aparea alte erori de genul RDLL sau altele. Bafta