| Slavu_Daniel_1978 a întrebat:

Mi-am luat Dead By DayLight, cand vreau sa intru in el imi da eroarea asta: http://imgur.com/a/QjAzM, cine ma ajuta sa rezolv ii dau Funda.

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Probabil trebuie să instalezi Microsoft Visual C++ 2010, 2012, 2015, etc.
Cel mai probabil le găsești în Steam/steamapps/common/Dead by Daylight.
Cu toate că Steam ar fi trebuit să le instaleze atunci când ai dat să pornești jocul pentru prima oară.
Dacă tot nu merge, posibil să fie din cauză că ai sistem de operare pe 32bits.

| EkToR a răspuns:

Daca poti sa ne arati configuratia ta si te ajut eu cu cea mai mare placerehappy