| PolaruV8 a întrebat:

! Mi-am luat fraps ,si vreau sa filmez in moment ce joc cod mw3 .Am filmat dar se opreste singur ,adica filmeaza doar 29 de secunde .Am schimbat locatia unde sa il salveze am destul loc , nu are de ce ,ce trebuie sa fac ? Va rog explicati-mi ,sau daca stiti alt program de filmat in joc si desktop spuneti-mi ! Multumesc ! Funda !

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai este programul full cu licenta? sau este demo/trial. Numai la demo poti sa inregistrezi cateva secunde. (programe stiu destule dar acesta e cel mai bun)

1 răspuns:
| PolaruV8 explică:

Ok,mersi mult pentru ajutor!