| DutzuRazor a întrebat:

Cum sa filmez intr-un joc? Cred ca o sa imi spuneti cu fraps dar cand intru in joc incep sa filez dar mi se opreste singur din filmat. Cu alt program nu se poate?
Dau funda la cel mai rapid si mai bun raspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| r0bert98 a răspuns:

Ba da. Te duci pe Gooaglea si scrii download fraps FULLL. Tu il ai trial care ii limitat.

| DutzuRazor explică (pentru r0bert98):

O sa incerc si daca merge iti dau si funda big grin!

| DutzuRazor explică (pentru r0bert98):

Msssssssssssss! Dar nu stii cum pot sa pun pauza de ex: filmez o bucata pun pauza ca ma striga cinevalaughing si dupa sa continui?

| r0bert98 a răspuns (pentru DutzuRazor):

PAi Din cate vad nu are pauza thinking Incearc si camtasia studio 8 dar la ala trebuie facute niste setari tampite big grin