| nicola90 a întrebat:

Mi-am luat Metin2bob hack pentru metine(l-am luat pentru metin2ro,e cu injector deci merge)si mi-a dat urmatoarea eroare: Fehler beim Verbinden mit der Datenbank! Error connecting to the Database! Luati si o fotografie:http://imageshack.us/photo/my-images/18/snapshot20130112 153948.png/. Funda cine ma ajuta!(Fara raspunsuri de genul:Nu e bine sa joci cu hack, etc.)

1 răspuns:
| LecorseCodIV a răspuns:

Metin2 ro are un program contra hackerelor deci n-ai nici-o santa sa intri cu hack.Ori netul nu merge.