| TheKillerOfKillers a întrebat:

Mi-am luat MKKE( Mortal Kombat Komplete Edition) pe un alt PC si cand il pornesc apare eroarea"Wrong Direct3D Version" si zice: "This game requires Direct3D 9.0c on Windows Visa and above."
Daca trebuie ceva e descarcat lasati-mi linkul daca puteti.Precizez ca am windows XP.

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Astfel de jocuri nu prea merg pe windows xp, mai bine ti-ai baga windows 7... Sau poate fi si din cauza unitatii, poate nu suporta.

1 răspuns:
| TechTonik a răspuns:

Cateva sugestii: -Instaleaza alt Direct3D.
-Schimba-ti Windows-ul in Vista sau 7 pentru ca asta cere jocul.