| Vitezomanul a întrebat:

.. mi-am luat net pe mobil, si as vrea niste jocuri pe el, stiti vreun site pe care sa intru de pe mobil sa pot downloada GRATIS jocuri(pentru. mobil)?
A fost mai de mult un site pe care pute-am intra de pe mobil, dar acum cere banisad

Răspuns Câştigător
| Int3rzys a răspuns:

Intra pe tegos.ru sau pe luigykent sunt mai multe. Daca nu o sa gasesti acolo si ai cablu de date telefon-pc le poti descarca direct de pe calculator si sa le bagi pe telefon prin cablu de date poti descarca jocuri de aici http://www.mobile9.com/ tot ce trebuie sa faci este sa scrii modelul telefonului tau si iti gaseeste el multedupa ce ddescarci le bagi prin cablu de date.Eu iti recomand sa le descarci de pe pe calculator este mai bine ca nu mai astepti sa se descarce pe tel si e mai rapid asa Bafta. Funda

1 răspuns:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Cele mai bune site-uri sunt
www.waptrick.ro si www.zedge.net. Pe primul gasesti tot felul de jocuri, wallpapere, logo-uri si chiar muzica reala.
Pe al doilea nu prea are jocuri, doar vreo 5-6, dar poti intra si pe www.mobile9.com. Scrii modelul telefonului si poti downloada tot felul de jocuri si aplicatii.
Sau, daca nici un site nu te multumeste incearca sa scrii pe Google (de pe mobil) Download jocuri pentru. telefon.
Sper ca te-am ajutat