| gHioo a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot downloada jocuri(gratis) pe pe telefon? telefonul este Samsung Star II.

Răspuns Câştigător
| elicopterultau a răspuns:

Am si eu tot un star 2. Si jocurile nu sunt o problema poti lua jocuri de net pentru star(s5230) merg si alea fara probleme http://www.ss5230.com/old/ asta e un site cu jocuri de pe care am luat o gramada... si daca vrei iti dau si TEME add armand_mess daca vrei. funda?

1 răspuns:
| 0rlando a răspuns:

Tot un Star II am și eu. Foarte greu am găsit jocuri pentru el și majoritatea fie nu merg, fie sunt jalnice. Am căutat pe zeci de site-uri jocurile pe care le am acum. Dacă vrei, lasă-mi o adresă de mail pe privat și îți trimit o arhivă cu toate jocurile. Sunt vreo 50.