| CrazyKiddd a întrebat:

Mi-am luat Test Drive Unlimited si cand intru in el merge in reluare.Am un laptop dell windows 7 ultimate 4Gb ram si 2, 20GHz.Cine stie cum sa fac sa mearga bine primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| DxQ a răspuns:

In primul rand, un laptop nu este bun pentru gaming. In al doilea rand, du-te la setari si puneti setarile de grafica pe low si cele mai mici detalii, ar trebui sa mearga mai bine. Funda?

| Markus96 a răspuns:

Salut! vroiam sa te intreb daca ai rezolvat problema cu tdu2 pe laptop? am aceiasi problema...Multumesc!

| Markus96 a răspuns:

Salut! vroiam sa te intreb daca ai rezolvat problema cu tdu2 pe laptop? am aceeasi problema...Multumesc!