| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un pc am epuizat toata seria call of duty battlefield flatout counter strike left 4 dead 2 acum joc online am terminat si 1 si 2 biosock silent hill need for speed toata seria terminata prince of persia toata seria terminata Wow joc din cand in cand. Ce alte jocuri sa ma joc? gen racing shooter. Chiar mor de plictiseala in casa. Mersi oricum Sarbatori fericite!batting eyelashes

10 răspunsuri:
| cosminvalerian a răspuns:

Cate jocuri ai jucat, iti zic eu niste jocuri pe care sa le termini laughing incearca : Assassin's Creed (toata seria), Prototype, Devil may cry (de la 4 in sus), Rage (care are cea mai faina grafica din lume). Cam atat stiu eu, bafta si sarbatori fericite happy Sper sa iti placa. Funda?

| icEE a răspuns (pentru cosminvalerian):

Prototype am jucat. acum astept prototype 2 devil may cry am jucat doamne nu mai sunt jocuri? rage nu cred big grin mersi bafta si tie. Assassin's Creed cu toate ca ador Prince of persia, din pacate nu prea imi place Assassins.

| icEE a răspuns (pentru cosminvalerian):

Assassins, cu toate ca ador prince of persia nu prea imi place "Assassin's". Prototype am jucat acum astept prototype 2. devil may cry am jucat 1 2 3 4, 5 nu prea stiu. Rage, ramane de vazut. Mersi colegu.

| icEE a răspuns (pentru cosminvalerian):

Assassins, cu toate ca ador prince of persia nu prea imi place "Assassin's". Prototype am jucat, acum astept prototype 2. devil may cry am jucat 1 2 3 4, 5 nu prea stiu. Rage, ramane de vazut. Mersi colegu.

| icEE a răspuns:

Assassins Creed nu imi place, cu toate ca ador Prince of Persia. Prototype, am jucat, acum astept sa apara prototype 2. Rage, ramane de vazut big grin. si devil am jucat 1 2 3 4.

| icEE a răspuns:

Am jucat prototype. Astept sa apara prototype 2. Assassins creed nu prea imi place, cu toate ca ador prince of persia. rage ramane de vazut. devil may cry am jucat pana la 1 2 3 4 nu stiam ca este peste 1 2 3 4.

| cosminvalerian a răspuns (pentru icEE):

Este devil may cry 5, incearca crisys e fain, te camuflezi are grafica faina etc.

| EuPunctRo a răspuns:

WOOOOW,da tu te joci multe jocuri nu glumalaughing, iti recomand Doom nu stiu cate parti are dar eu am Doom 3, e putin cam greu dar amuzant ca te chinui sa castigi sau Battlestrike Shadow Of Stalingrad.Altceva nu mai stiusad.

| icEE a răspuns (pentru EuPunctRo):

Colegu, am uitat sa precizez doom 1 2 3 am epuizat battlestrike am jucat shadow of stalingrad hmm nu cred. sa vad daca imi aduc aminte big grin

| Alexandru_Bilici_1996 a răspuns:

Incearca Mafia 2, Crysis, Splinter Cell Convinction, Half Life 2 (ca unu e cam plescait), Saint Row The Third, altceva nu prea imi vine in minte