| rauland1 a întrebat:

Mi-am luat un samsung galaxy s2 si mi-am instalat angry birds ,dar nu vreau sa ma joc ca sa fac pentru ca tata are un htc si are la angry birds la fiecare nivel 3 stele si mi-a luat cam toata vara sa le fac stie cineva vreun prin care pot transfera angry birds-ul asa cum e de pe htc pe samsung?big grin MS anticipat

1 răspuns:
| Roman_David_1980 a răspuns:

Îți descarci datele jocului de pe telefonul tatălui tău apoi le transferi pe telefonul tău... Sper ca te-am ajutat