| Tiby a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.
Mi-am luat si eu un Samsung Galaxy S 2 si as dori sa stiu daca jocul angry birds face trafic de internet.
Daca da, ce alte aplicatii sunt care le pot juca gratis, cum e Talking Tom?

Merci anticipat!
Fundawinking

2 răspunsuri:
| ucatati a răspuns:

Pai, Samsung galaxy 2, din cate am inteles nu fac trafic de net. in orice caz poti intreba la serviciile Orange

| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, wats is water (1 sau 2), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), hill climb racing. funda