| AnonAnoAnon a întrebat:

mi-as dori sa fac un server de SA:MP, dar nu stiu sa bag joburi,comenzi, bizzuri, case si altele. Daca cineva mi-ar da un link de download sa descarc un server RPG(daca se poate serverul sa semene cu bugged.ro adica sa aiba aceleas joburi,bizzuri, case, factiuni si 1000 sloturi pe cele care le-am descarcat pot baga maxim 500). Dau funda pentru un sv bun.

2 răspunsuri:
| Xscape a răspuns:

Nu cred că cei de la bugged au postat GM-ul lor pe undeva. Este greu să editezi un GameMode, trebuie să ştii să scriptezi.

| AnonAnoAnon explică (pentru Xscape):

K mersi dar am descarcat alt server si numai eu pot intra pe el, crezi ca poate fi din causa la ip?
Cum pot face sa imi mearga sv pe acest ip?