| SteFaNia_1520 a întrebat:

mi-ati putea explica( in amanunt daca se poate) cum sa instalez sims 3? please. dau funda.

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Deci daca il ai in format.iso,montezi imaginea cu daemon tools, dupa intri in folder si pornesti setup sau autorun, dupa alegi limba si dai next si tot asa, cand trebuie sa bagi un serial, intri in folderul de unde ai pornit setup-ul, si ai sus un folder "crack" intri in el si trebuie sa fie ceva de gen sims 3. rld pornesti ala si copii serialul ala,dai next si tot asa pana ii gata de instalat, dupa aia,tot din folderul ala crack copii tot in folderul unde ai instalat jocul, daca nu merge crack ala, de ex cand pornesti joc s-ar putea sati zica ca nu e o copie valida a jocului, descarci de pe google alt crack si o sa mearga, scrii pe google sims 3 crack only download