| SakuraHarunoさくら春野 a întrebat:

Mi s-a intampinat o problema, dar a calculatorului. Si iata problema:
Cand instalez un joc(vreau sa instalez DragonOath, dar am mai incercat si alte) mi se restarteaza calculatorul. De ce? Am Windows Vista(Va rog nu imi dati raspuns de genul: Ia-ti un Windows 7) Funda!

1 răspuns:
| Bruninhos a răspuns:

Componentele tale necesita mult curent poate tu ai sursa mica si in timp ce bagi un cd/dvd in unitate consumul de curent este mai mare cand este invartit si de aici se produce restartul!