| chryss a întrebat:

Buna happy am si eu o problema :-s mi-am reinstalat windows. ul si acum cand vreau sa instalez vreun program mi se restarteaza calculatorul... plss help me

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica explica mai corect, cand vrei sa instalezi un program ti se restarteaza calculatorul, sau dupa ce instalezi un program se restarteaza. Daca se restarteaza asa din senin cand instalezi windowsul inseamna ca mai trebuie sa pui pasta termoconductoare la procesor, asta din cauza ca s-ar putea sa ai coolerul uzat, iar daca se restarteaza dupa ce instalezi un program, asta e normal. mai multe detalii pe id misulet22 sau la adresa www.mirceabondar.com categoria intrebari

1 răspuns:
| adinaciosescu a răspuns:

Logic dupa fiecare program trebuie sa-i dai restart...