| RoCosy a întrebat:

Nu prea ma peicep la metin2 asa ca va intreb pe voi! Exista vreo metoda de a face sa iti pice mai multi yang de la mobi?

4 răspunsuri:
| BiGaBi a răspuns:

Stiu eu un forum care avea diferite informatii despre cum sa faci bani mai multi bani pe metin.
Acceseaza forumul si da la "Ghiduri utile"

http://ghidmetin.forumer.ro/

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu trebuie sa te pricepi la metin.Doar stergel, nu trebuie sa-l joci ca il joaca toata lumea.Fraieri doar nu au gasit ceva m-ai bun dar aproape orice e m-ai bun.Toti colegi tai care joaca metin sunt doar niste fraieri. Fugi, gaseste un joc real sau fi pierdut ca ceilanti.

| RoCosy explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Ok laughing) Imi zici un joc "real" atunci?

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru RoCosy):

Metin 2 nu e joc!