| Eastwood a întrebat:

SALUT TPU nu stiti programe care sa faca calculatorul sa mearga mai rapid? Dar fara ca sa platesti ceva. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ccleaner. este foarte bun, il am si eu.
Calculatorul merge mult mai bine dupa cleanuri, trust me.
Aici ai un site de unde-l poti lua free :
https://www.piriform.com/ccleaner

1 răspuns:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Se gasesc dar nu prea ajuta cu nimic, din contra... Cel mai bine e sa pui un sistem de operare potrivit calculatorului tau. Hai sa iti explic :
-pentru un Windows 7 iti trebuie macar 1, 5gb ram un procesor peste 2Ghz(dual-core sau peste) si vreo 20 de gb spatiu pe harddisk, placa video nu prea conteaza. Daca nu ai ce ti-am scris mai sus trebuie sa cobori la windows Xp, vezhi dar bun daca nu ai un calculator cu o configuratie decenta. Funda?