| relu_6648 a întrebat:

Programe care fac calculatorul sa functioneze mai rapid?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

1:Format fara sa ai internetul conectat pentru ca poti lua virusi.
2: Nu instala toate programele care iti pica in mana happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logica zice ca orice program in plus care ruleaza nu are cum sa faca calculatorul mai rapid, poate mai incet. O scanare si o devirusare e cel mai bun lucru pe care poti sa il faci... a si un upgrade hardware

| awspam a răspuns:

Format si fara internet e cel mai eficent, daca ai net deja vorbim pe alte limbi si nu ne mai intelegem

| ioanaav a răspuns:

Incearca tutorialul asta http://www.iwannaweb.ro/blog-post-4.html