| nezuzu a întrebat:

nu stitiun joc cu impuscaturi da sa nu fie cu zombi, monstri sa fie cu poolitisti vs teroristi?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Hristos a inviat!

Call of Duty (toate seriile) se incadreaza in cerintele tale la fel ca si Counter-Strike, Delta Force (aproape toate versiunile), Far Cry (asta mai putin deoarece esti impotriva teroristilor, dar nu ai o echipa a ta, cu alte cuvinte controlezi un singur player), Brother In Arms, Arma 2 si cred ca mai sunt!

Sper ca te-am ajutat! Sarbatori fericite!