| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri cu misiuni, impuscaturi (fara zombi sau monstri) stiti?
Jocurile sa fie pana in 512 - 1024 MB, va rog!
Cine imi da cele mai multe jocui are FUNDA mare!

6 răspunsuri:
| dani145 a răspuns:

Counter-strike,Gta 3, Gta Vice city, Gta vice City Stories, Gta 1, 2, Delta force(cred ca are mai mult de 1gb). Numai pe astea le stiu(adica mai stiu si altele dar sunt peste 1Gb). Funda?

| StefyJe a răspuns (pentru dani145):

Mai da-mi niste jocuri pana in 2.5 GB! Cateva jocuri cu detectivi, in jungla, cu animale, etc! Te rog!

| xXCupiDonXx a răspuns:

Zoo tycoon 2 (E cu animale) Detective Grimoire, Murdered: Soul Suspect. Baftawinking

| StefyJe a răspuns (pentru xXCupiDonXx):

Alte jocuri mai stii? happy

| StefyJe a răspuns:

Stiti cumva daca jocul Aventurile lui Lolek si Bolek in Castelul Misterelor se poate descarca? Daca da imi dati si un link? Daca e de cumparat, eu sunt din Jud. Iasi Comuna Golaiesti, stiti de unde l-as putea cumpara de la o librarie sau un magazin?