| Uraniu a întrebat:

Nu stiu ce jocuri sa mai joc... Caut shootere. Altceva in afara de: Battlefield, Call Of Duty, Medal Of Honor, Counter-Strike, Halo, Half-Life, GTA-uri, Splinter Cell, Crisys 1 si 2, Ghost Recon, Payday the Heist, Swat 4, Sniper Ghost Warrior, Sniper Elite V2 si alte jocuri de pe Steam stiti?

Răspuns Câştigător
| Gyganzie a răspuns:

Cu placere, uite iti mai dau Niste jocuri, Battle Los Angeles e un joc cu grafica tare si este din 2011 numai ca inloc de oameni impusti creaturi, nu este chiar de groaza, sau daca vrei ceva mai lent ca si M.I>A=Mission in asia le poti chiar cumpara, nu incurajez pirateria, nu sunt scumpe SAU MAI INCERCA
Enemy Front
Rainbow 6 Patriots
nu costa mult, le gasesti in orice magazine de jocuri
Arma 3 e super dupa cum am vazut in gameplay, strang bani pentru el... SUCCES.

| Uraniu explică (pentru Gyganzie):

Cu Battle Los Angeles m-ai convins happy imi amintesc ca am vazut filmul, nu stiam ca e si un joc asa happy

11 răspunsuri:
| Gyganzie a răspuns:

Salut pai jocuriile care lecauti sunt aici:Quake4, Mission in Asia, jocuriile nu costa mult cumparate si mai am CEL MAI IMPORTANT EEEEEEE FEAR3 e de groaza dar e super incearca si FUNDA PLZ. sau poti si alte fear

| Gyganzie a răspuns:

Cum am spus, incearca Fear 3, 2 care vrei, le gasesti in orice magazin sau Call of Juarez Bound in Bound sau Call of Juarez the cartel, nu costa mult. succes

| Uraniu explică (pentru Gyganzie):

Am FEAR 1 si expansiunea... nu prea ma incanta astea horror. m-am apucat in schimb de Far Cry 2. Multumesc de idee... Call of Juarez ar putea sa mearga

| Gyganzie a răspuns:

Red Orchestra 2 il poti juca si pe MP
mai am ARMA 2 sau uite un site cu jocuriile aparute http://www.wizoo.ro/jocuri/shooter/

| Uraniu explică (pentru Gyganzie):

Am ARMA Gold si nu prea imi place genul... prea greu de controlat.

| iHate a răspuns:

Este un shooter online MicroVolts, il poti gasi se pe steam (are steam de curand)

| Uraniu explică (pentru iHate):

E cam... de copii...

| Sebi_Rapp_1998 a răspuns:

Blacksite Area 51, Dead Space, Left 4 Dead, L.A. Noire, Mafia II. etc.

| Uraniu explică (pentru Sebi_Rapp_1998):

Blacksite arata misto happy LA Noire si Mafia II le-am jucat.

| vlad345 a răspuns:

Eu zic sa joci club penguin, animal jam counter strike 1.6 si spider-man the movie nu sunt shoter dar sunt bune.