| andrymyrytz a întrebat:

nu stiu ce sa fac vreau sa imi iau o unitate pentru jocuri, se merita la 15 milioane o unitate cu:
procesor amd athlon iix3 3.2ghz
rami 4gb ddr3
hard 500gb 7200rpm
placa video ati readon 4350 1gb pe 64biti
Imi merge mafia2 sau gta4 pe medium-high. Cat mai multe raspunsuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| TheSoldier a răspuns:

Ieftinn pai vinde-l cu 20-35 pai eu am avut unul cu doar 2gb ramul hard 500 etc si l-am vandut cu 16 ce laughing are placa super buna si procesorul.si hardulbig grin.si ramulbig grinbig grin deci merita doar pentru cumparator

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ii ceva bai cu el ca-i prea ieftin? Ai grija!

| andrymyrytz explică:

Nu e nimica cu el fiinda e nou nout in magazin.