| NixonRed a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria, dar am o tableta ALLVIEW alldro speed eco + si de ceva timp nu se mai deschide, adica am lasat-o fara baterie si nu am incarcato de mult, iar azi am incarcato dar atunci cand o deschid nu se incarca fata cu android si nu o pot deschide ce ii pot face?

1 răspuns:
| xDaNyeL a răspuns:

Ma deci daca nu se incarca...il ingreuneaza ceva de nu arata fata la Android sau nu stiu, ceva il face mai "prostut".