| Daaax3 a întrebat:

Am o tableta Allview Alldro 3 Speed Duo. Android 4, 16 GB mermory, 9, 7 HD Capacitive de 2 saptamani. Am intrat in setari, am dat la aplicati, ce ruleaza, am inchis Messengerul, Facebookul- ce inchid eu de obicei ca sa nu se descarce bateria. Din greseala am apasat si pe setari [ Adica gen: ce ruleaza acum? Settings. ] si le.am oprit. Mi.a aparut o fereastra, nu mai stiu ce zicea, dar am dat ok, si tot aparea, dadeam ok, dar degeaba. Habar nu aveam ce sa-i fac asa ca am inchis.o. Acum, cand sa o deschid, se incarca acolo, dar nu se deschidea. [ Arata cum arata de obicei ALLVIEW., etc ].

Intrebarea este: Stiti cumva ce are, de ce nu se deschide si daca pot cumva sa "o repar"?

Multumesc, dau funda!

1 răspuns:
| Different69 a răspuns:

Du-o la un service pentru calculatoare, tablete, telefoane sau poti suna la firma Allview si sa ii intrebi pe ei ce e de facut.