| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
O intrebare pentru cei care s-au jucat far cry dar in special Far Cry New Dawn.
Fata de far cry 6 far cry 4 unde antagonistul este un Presedinte sau o persoana importanta Far Cry New Dawn nu prea ofera niste antagonisti prea ok.
L-am cumparat astazi deoarece sunt fanul seriei si am observat ca antagonistii sunt doua "tiganci" care nu au nici o treaba cu tema jocului.
Macar aceste antagoniste au o influenta? Pentru ca mi se par cam sarace din moment ce specifica ca au nevoie de hrana, mancare si adapost.
Am jucat si Far cry 3 unde si acolo e salbaticie dar macar acolo antgagonistii mi se par mai buni.
Vreau sa ma lamuriti si pe mine care e faza cu astea doua din new dawn pentru ca am mai citit recenzii si cica e un joc slab.
Ofer funda!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai e un joc slab tinand cont de jocurile anterioarae dar daca compari cu jocurile de acum atunci nu e rau deloc!
Deci parerea mea e ca jocul e bun daca nu ai altceva! Si cam tarziu ai aflat de jocul asta, eu deja l-am uitat laughing
Si apropo: alea nu-s tiganci laughing am jucat jocul cand ai iesit si a trecut mult de atunci asa ca nu-mi mai amintesc exact ce si cum dar sigur imi aminteam daca erau tiganci... laughing

| Anonim7391 a răspuns (pentru lpavel):

Pai cauta pe google sa vezi rolling on the floor