| FlashBang a întrebat:

tongue Deci, cand eram mic (6-7 ani) era un joc foarte vechi cu o pisica pirat ce bate niste catei pirati si colecteaza pietre pretioase pe parcurs si am uitat numele jocului :<. Daca ati jucat un joc asemanator imi puteti spune cum s enumea? tongue Funda!

Răspuns Câştigător
| SorescuStefan a răspuns:

Capitan claw

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Captain claw. n-ai cum sa uiti jocul ala. happy

| SorescuStefan a răspuns:

Se numeste Capitan Claw, il iei de pe TPB, dar shhh (chiar daca nu l mai poti lua din alta parte, nu am mentionat pirateria). Si eu l am jucat recent, imi era dor de el ^.^, credeam ca se numeste capitan clown, dar am dat de el, fundita? smug