| tudorodo a întrebat:

Pe Metin2RO de ce nu mai mi se incarca hackshield pro? Se incarca doua liniute si apoi se opreste si nu se intampla nimic! Ce sa fac? !

4 răspunsuri:
| Nightwish9988 a răspuns:

S-a facut fuziunea si acum nu mai merge niciun hack...asteapta sa se inventeze altele laughing

| tudorodo explică (pentru Nightwish9988):

Eu nu am spu ceva de un hack, am zis ca nu mai se incarca Hacshield

| qPaulq a răspuns:

Salut si eu am jucat metin si am descarcat niste hack-uri dar nici unul nu mergea pana cand am gasit unul misto (multihack) avea item creator, etc dar cand inchideam PC-ul nu aveam nimic din ce am facut cu hack-ul.Asa ca nu iti descarca hack ca oricum nu merge big grin.Hack-urile de pe youtube nu sunt bune de nimic finndca nu merg! Asa ca nu mai juca metin fiindca e o pierdere de timp. Fuda?

| xTwistYq a răspuns:

Ai doar lagg, nu-i ascult pe atii ascultam pe mine ca ti se incarca dar ai lag