| LlamaWSS a întrebat:

Pe scurt, vreau sa ma apuc iar de metin2ro, dar ca un mic impuls as dori un cont cu niste iteme, sau macar doar iteme de la cineva cu care sa fiu prieten sa pescuiesc si sa crestem impreuna etc.
Daca nu va convine intrebarea ma puteti injura in direct si in reluare in gandul vostru, multumesc!

2 răspunsuri:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Daca vrei ne apucam amandoi, de metin2ro, dar de la 0 big grin, si crestem impreuna, ne ajutam cu iteme cand o sa facem, o sa facem bresla, etc vrei? Contacteazama pe mihaitzu_tau3@yahoo.com