| AnOnImuSS1 a întrebat:

Salut TPU (pe site-ul ENEBA se cumpara jocul cu key cu tot sau doar Key-ul?) lamuriti-ma si pe mine ..renteaza sau nu?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Se cumpara doar codul de activare. (key-ul)

| Wr3nch a răspuns:

Se renteaza. Key-ul se activeaza o data si jocul iti ramane permanent in cont.

| AnOnImuSS1 explică (pentru Wr3nch):

Pai si este si jocul inclus cu key-ul? de exemplu daca cumpar pentru steam ..il voi avea acol?

| Wr3nch a răspuns (pentru AnOnImuSS1):

Pai asta e un key. E codul cu care activezi jocul. Daca e de steam, merge acolo, daca e de altceva merge pe ahopul mention ( epic, uplay, origin etc). Dec da jocul e inclus.

| Al3x998 a răspuns:

De pe eneba se cumpara codul de activare si da, renteaza. Key-urile sunt mult mai ieftine si avand in vedere ca jocul se activeaza tot pe steam/origin/Microsoft store (deci acolo vei avea jocul), merita.

| IepuroiGhidusiu a răspuns:

Se cumpara key-ul de activare si activezi jocul