| EuCelCeSunt a întrebat:

pentru cei care joaca darkorbit ma puteti auta si pe mine sa ma fac full elite, sa-mi dati sfaturi cu ce trebuie sa fac, sau daca aveti un cont de darkorbit mai bunicel si nu va mai ucati pe el. Funda+Vot

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Salut. Si eu ma joc Darkorbit. La inceput strange multe credite si uridium. Le faci repede la misiuni, sau strangi cutii. Iti cumperi o nava buna la 200.000 credite, apoi intri intr-un clan. Asa faci usor misiuni si bani. Apoi iti iei Goliath la licitatie, si incepi sa cumperi arme cu Uridiumul care l-ai strans.

| EuCelCeSunt explică (pentru HeRmeSs):

Am leonov 2 iris, 4 lf3, 1 bo2, restul ao3 si lf2, 3 puncte de cercetare am goli si inca 2 leonovuri in hangar, da voiam o modalitate de a face credite mai repede, in afara de skylab ca pana se trimite...asa fac 3 mil pe zi cu skylab dar vreau o modalitate mai rapida.Ma poti ajuta sau esti la inceput?

| HeRmeSs a răspuns (pentru EuCelCeSunt):

Acum sunt la inceput.