| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care joaca FIFA 12, la CAREER >MODEMANAGER, atunci cand o echipa vrea sa-mi cumpere un jucator cum as putea sa cer cati bani vreau eu pe el? Funda pentru cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Nu poti.Doar refuzi oferta iar daca ei il doresc asa de mult pe acel jucator iti vor da alte mailuri cu sume mai mari ca sa-l cumpere.Dar daca gasesti o suma bunicica eu as zice-o sa o accepti pentru ca dupa aia s-ar putea sa pierzi si suma aia de bani si sa nu te mai capeti cu nimic.

| Alexandru_Stefan_1997 a răspuns:

Optiunea asta care vrei tu sa o faci se cheama Counter Offer! Este in FIFA 13!