| NevastuicAaA a întrebat:

La Fifa 12 joc la career mode ca jucator.
Ce as putea sa fac cu banii care ii castig?

3 răspunsuri:
| marvellover a răspuns:

Cu banii "care ii" castigi, ai putea sa faci niste meditatii la romana si sa inveti ca se zice "pe care ii castig"

| NevastuicAaA explică (pentru marvellover):

Decat sa dai raspunsuri idioate si la altii, poate ca ar fi mai bine sa mai gandesti! Intrebarea este corect scrisa gramatical!

Daca nu stii sa dai raspunsuri folositoare....intoarcete la desenele tale.

| marvellover a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Prietene :) du-te si mai invata romana. ne ajunge un vanghelie! ( http://www.scientia.ro/......-care.html )