| alexandruu12 a întrebat:

Pentru cei care joc gta San-Andreas Multiplayer si se pricep sa faca server de sa-mp! Cine vrea sa facem un server de samp impreuna si sa jucam pe el.S-au sa ma ajute sa il fac pentru ca nu ma pricep. Putem sa facem un server bun.Pot aduce playeri etc..Cine vrea sa facem un server de sa-mp impreuna add la skipe:alexandru. apetre1 s-au lasati un mesaj aici!

3 răspunsuri:
| Kosmy55 a răspuns:

Te ajut eu e bine sa am 4 rami?

| alexandruu12 explică (pentru Kosmy55):

Adauga la prieteni pe skipe alexandru. apetree1, sau messinger alx.alexandru2000!

| alexandruu12 explică:

Adauga la prieteni pe skipe alexandru_apetre1 sau pe facebook apetre alex! In poza de profil is cu un tricou de la echipa Barcelona pe mine!