| Nick2012 a întrebat:

pentru cei ce joaca nfs mw (need for speed most wanted) ce masina imi trebuie ca sa il pot invinge pe razor (blacklist 1#)?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Riderx1 a răspuns:

Daca esti un gamer hardcore, cu orice masina (eu l-am terminat pe Razor cu toate masinile din joc).
Incearca cu Aston Martin DB9 sau Porsche Carrera GT.
Dar depinde si de tine cum joci.

1 răspuns:
| MaInEXtreMe a răspuns:

Poti cu aproape orice masina modificata la ultimate pack. Eu am un Chevrolet Cobalt SS, adica prima masina din joc, si castig fiecare cursa. Mai trebuie sa castig o cursa cu Razor si il bat. Eu am versiunea pentru PS2 si poate difera masinile.