| MeDarius a întrebat:

Placa aceasta http://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/ mi-ar merge cu specificatiile pc-ului meu?

Intel core i3 4130 3. 40GHz
4gb ram
dar nu stiu cum sa aflu ce placa de baza am ca am uitat (stiu, nasol), in dxdiag imi arat TO BE FILLED By O.E.M

Răspuns Câştigător
| Țoglă a răspuns:

Îți recomand un RX 460 Double Dissipation 4GB GDDR5, a apărut anul ăsta și nu vei avea probleme cu noile jocuri apărute.
100 de lei în plus și știi o treabă.

1 răspuns:
| XTheAlex a răspuns:

Îți merge, dar depinde si ce jocuri vrei sa joci, pe Gta v merge pe medium destul de bine, si la high asemănător.