| Flauu17 a întrebat:

Poate cineva sa imi dea un cont de hearthstone bun, care sa aiba carti bune? Pentru ca am avut un cont bun la care am facut nexx-ul si l-am blocat si nu mai pot sa-l deblochez si nu vreau sa o iau de la capat. Ma puteti ajuta? daca doriti imi puteti trimite mesaj si pe mail.

FUNDA big grin

1 răspuns:
| MrCoult a răspuns:

Daca vrei stiu pe cineva care isi vinde contul. Daca esti interesat lasa-mi un mesaj si o sa iti dau skypeul meu unde o sa iti arat poze cu contul si o sa iti spun pretul.