| Anca2999 a întrebat:

Mi-am facut un cont nou de yahoo pentru e-mail-uri in mare parte. Problema este urmatoarea: nu pot trimite si nici primii e-mail-uri. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Ce eroare / erori primești când încerci să trimiți e-mailurile? Te-ai uitat în spam? E foarte posibil ca unele mail-uri primite să ajungă acolo. În orice caz, e nevoie de mai multe detalii pentru a te putea ajuta. Inclusiv acela de a verifica dacă ești logată în contul corect.

| Anca2999 explică (pentru pilaf):

Am rezolvat problema. De fapt e de vina yahoo-ul. Ca drept urmare m-am mutat la google pe gmail big grin

| pilaf a răspuns (pentru Anca2999):

Bine că ai rezolvat. Uneori serverele de yahoo cad. Fără vreun motiv anume big grin