| Alynutzu007 a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna si mie daca merita sa downloadez mortal kombat x pentru xbox 360 de pe siteul http://freemortalkombatx.wix.com/download. Ca sa pot downloada jocul trebuie sa completez un sondaj si sa trimit un mesaj contra cost. Imi apare mesajul: "please complete a survey to prove that you are not a bot" (vă rugăm să completați un sondaj pentru a dovedi că nu sunteți un robot). Vreau sa stiu daca merge ca sa nu dau bani degeaba pe el. multumesc anticipat pentru ajutorul acordat. Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| jokcsha a răspuns:

Ba. daca vei face ce scrie acolo iti iei teapa in 2 sec. nu face prostia asta. intrebare cati ani ai? sa mai crezi in asa ceva. frate. eu multe luni am incercat sa iau jocuri. free si nu se poate bani. bani. cat dai pentru porcaria aia de sms 5 euro iti iei ceva bun. ..NU FACE ASTAAAAA