| bss415 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Fara sa fac nimic, de aseara can incerc sa intru pe google, youtube, facebook sau yahoo primesc mesaul asta si ma pune ca sa completez niste surveys ( niste teste IQ sau ceva de genul la care trebuie sa dai nr. de telefon ca sa primesti rezultatul): Recently you have been using or searching for illegal programs therefore some sites have been blocked for you.
In order to gain access to www.youtube.com again please complete a survey to prove that you are a human.
Without completing a survey you cannot access www.youtube.com again!
After completing an survey you will get your access back to www.youtube.com instantly.

Răspuns Câştigător
| sacalup a răspuns:

La cum suna, cred ca sunt de la hackeri.Nu prea stiu ce sa zic.