| Nicutzza a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna cum pot face ca pe Subway Surfers LONDON sa am "Unlimited Coins and Keys"...
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| kalebtv a răspuns:

Intri pe magazin play de pe android si scrii asa"subway surfers unlimited coins and key hack"dupa care iti apare o icoana cu un hack pe care scrie galben "subway cheats"...il deschizi si dai "apply" dupa care intri in joc si vei avea de toate nelimitat! mie mi-a mers! Bafta!

1 răspuns:
| fabi14 a răspuns:

iei de pe google scrii Subway Surfers LONDON Unlimited Coins and Keys download sper ca te-am ajutat