| Răz_Răzvan_1994 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa obtin unlimited money si unlimited keys la Subway Surfers? VA ROOOGG MULT! Spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| calin_8886 a răspuns:

Frate, fi atent : - iti dezinstalezi jocul de pe telefon
- intri pe telefon pe internet si scrii download hack subway surfes apk mania
- intri pe siteul apkmania si ti-l descarci
-s-ar putea sa ai nevoie de es explorator fisire (ti-l iei de pe google play)
- cand intri pe apk mania vezi ca iconita de download e in josul paginii, dai ep ea si o sa-ti apara adfly, astepti 5 secunde si dai pe butonul galben din dreapta sus, o sa te duca pe alt link si dai pe download-ul din dreapta sus (e unul portocaliu) si ti-l descarca pe telefon. Daca ai nelamuriri lasa un comentariu si sa-mi spui daca ai reusit.
Cu ajutorul es explorator fisiere deschizi jocul, adica poti sa-l instalezi sau s-ar putea sa-l instalezi direct fara sa mai folosesti es. Sper ca te-am ajutat. Apropo, jocul e acelasi numai ca diferenta e ca ai money si key unlimited.

1 răspuns:
| Răz_Răzvan_1994 explică:

Mulțumesc, Calin!