| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut, TPU. Problema este ca. nu stiu cum sa pun lb. romana la CS:GO. Daca stiti si cum sa am mai multe FPS-uri va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Hippopotam a răspuns:

Poți selecta rezoluția la low și să nu ai nimic pornit, intră în task manager și oprește procesele care îți mănâncă aiurea din viteză.
Nu e nevoie de limba româmă pe CSGO, sincer, orice idiot înțelege cât scrie acolo, important e să te poți juca.

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru Hippopotam):

Inteleg, dar imi place mai mult in lb.romana. Sti cum pot face?