| DeathXD a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste servare private de metin2 pvp clasice cu sirius+9 epice +9 semi om+9 din otel +9 sa iasa posedata. Sau servare gen metin2 tim, metin2 united, doar ca cu rate mai mari 300 400% sa faci rost usor de iteme.
Inafara de urmatoarele servare : Metin2 hammer, mt2 epical, mt2united. metin2 fun, metin2 oradea.
Sper sa raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

Metin2Mage sv francez dar du-te la albastri sunt numai romani;)
http://metin2mage.fr/
bafta. Funda, plz? :)

| DeathXD explică (pentru Vamvu_Florian_1999):

Pe international sau france?

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns (pentru DeathXD):

Pe france sunt romani multi

| DeathXD explică (pentru Vamvu_Florian_1999):

Tiam dat funda degeaba ca nu merge.Imi spunde servere 424 not found.

4 răspunsuri:
| Alex1003 a răspuns:

Iti zic eu:
4Metin
Metin2Craiova
Funda?