| TheLegendIsBack a întrebat:

Puteti sa-mi lasati un id sau un site ceva pentru avatare. Daca sunteti sau cunoasteti persoane pricepute la avatare dati add Y! M : nebunie_mix. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| qWeed a răspuns:

Sallut stiu eu un site dar este pentru samp o comunitate se numeste bugged dar sunt acolo multi care stiu sa faca avatare exact asa cum il vrei tu, tu nu trebuie decat sa iti faci cont acolo si sa faci o cerere pui tu poza si scrii detaliile cum vrei sa ti-o modifice :D uite link: http://forum.bugged.ro/forum/104-cereri-avatare-semnaturi-logouri/ Sper ca ti-am fost de ajutor

Funda?: ) :D