| NebunaTha a întrebat:

Buna :* Vreau si eu site-uri de avatarebatting eyelashes ca in genul We heart it love struck Vreau poze mai faine love struck Nu stiu. mai de pitipoance ca sa zic laughing Puteti sa-mi lasati un mesaj cu id-u vostru sa-mi dati avatare misto kiss? Va rog mult big hug
*Funda!

Răspuns Câştigător
| Melindutza a răspuns:

Poti intra pe www.Zedge.net si acolo poti alege din lista din stanga cu ce vrei sa fie imaginile sau sus in stanga poti scrie cu ce...sau poti intra pe www.vi.sualise.us si gasesti imagini faine.in dreapta alegi cu ce vrei sa fie.si sus in dreapta poti scrie cu ce ai vrea sa fie imaginile
Sper ca te-am ajutat...bye :*